Neem een kijkje op de Tech pagina.
Om alles te weten te komen over de gebruikte technologie van JLab Audio klik hier.
De Go Work Hoofdtelefoon is de uitgelezen keuze voor thuiswerk en prive gebruik te combineren.
Bluetooth-multipoint is een functie waarmee hoofdtelefoons en oordopjes verbinding kunnen maken met en verbinding kunnen houden met meerdere apparaten tegelijk. Met Multipoint kunnen gebruikers naadloos schakelen tussen apparaten, zoals een computer en telefoon.
Met de GO Work kun je schakelen tussen je apparaten zonder instellingen aan te raken!* Multipoint-technologie is een grote troef om de productiviteit te verhogen en altijd op de hoogte te zijn van inkomende oproepen en meldingen!
Als je tussen apparaten wilt schakelen, pauzeer je alle audio op je EERSTE apparaat en begin je gewoon met afspelen op het TWEEDE apparaat.
HOE GEBRUIKEN MET GO WORK:
• Terwijl je naar een podcast luistert op je computer, kun je een oproep beantwoorden via de GO Work en multipoint zal naadloos de Bluetooth-verbinding met je telefoon overschakelen.
• Als je naar muziek luistert vanaf jouw telefoon en je wilt deelnemen aan een zoomgesprek vanaf je computer, kun je van verbinding wisselen door je muziek op je telefoon te pauzeren om van verbinding te wisselen en deel te nemen aan uw gesprek.
• Als je een video op jouw computer bekijkt en in plaats daarvan van muziek op je telefoon wilt genieten, pauzeer dan alle audio op je computer en begin met luisteren vanaf je telefoon.
EQ3 Met Geluid kunt u de muziek aanpassen aan de geluidsinstelling van uw voorkeur.
Kies tussen JLab Signature, Balanced en Bass Boost.
Pas het geluid aan door middel van tikken op de oordopjes, geen app vereist.
(Bij geselecteerde modellen met ANC kan dit ook via de app worden ingesteld)
ONS JLAB-SIGNATURE GELUID: C3
C3 (Crystal Clear Clarity) -technologie levert een helder, helder, meeslepend geluid met levendige hoge tonen, middentonen en pompende bas – ongeacht uw favoriete muzieksmaak. Dompel je oren onder in levendige hoogtepunten en liedbepalende middentonen – allemaal geleverd door de krachtige drivers van JLab. Van hoofdtelefoons tot oordopjes, we hebben de ideale driver voor het ontwerp vakkundig ontwikkeld.
EVENWICHTIG GELUID
Onze Balanced EQ-geluidsinstelling levert een zuivere, gelijkmatige toon over alle geluidscurves. Geniet van podcasts, audioboeken en klassieke muziek met dit geprogrammeerde geluid.
BASS BOOST-GELUID
Bass Boost EQ-geluidsinstelling, levert een grotere bas en subbas. Dit is het beste voor sporten, sporten en fitness. Geniet het meest van hiphop, rap en elektrische muziek met dit geprogrammeerde geluid.
Muziek aangeraden om te testen (even door de reclame heen bijten):
Dit is hoe ANC-technologie werkt:
Er zijn twee soorten ruisonderdrukking, er is actief en passief. Passief leidt meestal tot een zwaardere hoofdtelefoon, vol met materialen om het geluid te blokkeren, velen denken dat dit niet zo efficiënt werkt. En dat doet het niet. Actief is meer op technologie gebaseerd en werkt echt hard om achtergrondgeluiden, zoals een metro, een vliegtuigmotor of hard verkeer, te onderdrukken.
Deze nieuwe JLab-technologie laat omgevingsgeluid van buitenaf via de oordopjes binnen. Tik driemaal* op een van de oordopjes om in of uit te schakelen. Nu voelen telefoongesprekken natuurlijk aan en blijf je bewust om omgevingsgeluiden te horen tijdens het hardlopen. Maak je geen zorgen, je muziek zal nog steeds helder klinken. Onze oordopjes, de Epic Air Elite en Flex Sport, voorzien van deze technologie.
Hier zijn enkele voorbeelden van wanneer u Be Aware Audio moet gebruiken:
Tile helpt je bij het houden van je spullen. Zoek zoekgeraakte oordopjes dichtbij en ver weg. Tile-trackers en de gratis Tile-app werken met Android™- en Apple®-apparaten. Als je onderweg iets kwijtraakt, kan Tile je helpen het terug te vinden. JLab is hier met de nieuwste technologie, speciaal voor jou ontworpen.
Meest recente locatie
Als je iets kwijtraakt als je de deur uit bent, kan Tile helpen om het te vinden. Bekijk de meest recente locatie op een kaart. Er wordt weergegeven wanneer het voor het laatst bij je was of de laatste keer dat je Tile-app het kon vinden.
Tile Netwerk
Je kunt ook op ‘Breng mij op de hoogte indien gevonden’ tikken zodat het Tile-netwerk (elke telefoon met de Tile-app en onze netwerkextenders) kan helpen om je verloren item te vinden. Elk apparaat op ons netwerk is in staat om Tile-trackers te vinden en locatie-updates naar je Tile-app te sturen. Natuurlijk geheel anoniem.
Ondersteuning: als je problemen ondervindt met je Tile-app, gaat je naar:
Welke JLab modellen worden ondersteund** ?
TW (True Wireless)
ANC (Active Noise Canceling) en TW
** Dit kan generatie afhankelijk zijn, de 1e generaties ondersteunen deze functie niet.
JBuds Air Sport
JBuds Air Pro
JBuds Air ANC
Epic Air Sport ANC (2e gen)
Epic Air ANC
Probeer een andere maat rubber oordopje.
Deze moeten GOED afdichten in je oor, anders heb je geen goede lage tonen.
Draai de earbud zo in je oor dat het rubberdopje goed afsluit.
Probeer een andere Equalizer instelling, zie daarvoor de gebruiksaanwijzing.
Een stotterend geluid op een draadloos apparaat wordt vaak veroorzaakt door draadloze concurrentie. “Bluetooth is een signaal dat voor zijn draadloze overdracht gebruikmaakt van de 2,4GHz-frequentie”, legt audio-expert Sjef Weller van techsite Tweakers uit.
“Bluetoothsignalen van apparaten van andere mensen om je heen benutten dezelfde frequentie. Die kunnen storen met het signaal van jouw bluetoothapparatuur.”
Dat geldt niet alleen bij andere draadloze bluetoothapparaten: ook wifi maakt gebruik van die 2,4GHz-frequentie. Nabije smartphones die niet via bluetooth naar muziek luisteren, kunnen hierdoor ook je signaal verstoren.
“Dat kan gebeuren op drukke plekken met veel mensen, maar ook bijvoorbeeld als je langs een kruispunt met veel autoverkeer loopt of fietst”, zegt Weller.
De kwaliteit van je koptelefoon speelt daarbij geen rol, maar de leeftijd kan wel bepalend zijn. “Bluetoothtechnologie wordt om de zoveel tijd verbeterd. Zo zijn we inmiddels aanbeland bij bluetoothversie 5.4”, vertelt de audio-expert. Over het algemeen geldt: hoe nieuwer de bluetoothversie in je apparaat, hoe beter de verbinding.
Je kunt je bluetooth niet updaten zoals je bij een app zou doen. De hardware zelf gebruikt een specifieke hardwareversie. Heb je een oude versie van bluetooth, dan kun je die alleen upgraden door een nieuw apparaat te kopen.
Dat gaat alleen op als al je gebruikte apparaten op de nieuwste standaard zitten, waarschuwt Weller. “Hebben je dopjes bluetooth 5.4, maar ondersteunt je telefoon slechts bluetooth 4.0, dan profiteer je niet van de verbeteringen van die nieuwere bluetoothversie.”
Volgens Weller kun je bij een stotterend signaal eigenlijk maar één ding doen om de verbinding te verbeteren: houd je oordoppen of koptelefoon zo dicht mogelijk bij je smartphone.
“Ik heb van oudsher mijn telefoon in de broekzak zitten. Maar als ik dan door een druk gebied of langs een drukke straat loop, begint de verbinding met mijn koptelefoon te haperen. Als ik muziek luister, zorg ik er daarom tegenwoordig voor dat ik mijn telefoon in de borstzak van mijn jas heb of gewoon in de hand houd.”
*Bron Nu.nl
Ga naar de internationale website
Tidal Music-app – JLab International
NB Vanaf januari 2023 is de tijdelijke Tidal overeenkomst beeindigd en zijn de codes inmiddels niet meer beschikbaar.
Controleer of er geen vuil, oorsmeer etc in de earbud zit. Je ziet het meestal al in het rubber dopje.
Er is een “afdichtvliesje/afdichtroostertje” op de ingang van de earbud. Deze kan met vuil bedekt zijn (kan moeilijk te zien zijn).
Schoonmaken:
Verwijder het siliconen dopje.
Gebruik een wattenstaafje om voorzichtig het vuil te verwijderen van de ingang.
Indien nodig gebruik een wattenstaafje gedrenkt in isopropyl alcohol (IPA) en dep voorzichtig schoon.
LET OP: GEEN overmatige druk en vloeistof gebruiken.
Je kan een beetje deppen en het een sec of 20-30 de vuiligheid laten oplossen, daarna met een schoon en droog wattenstaafje schoonmaken.
Servicebulletin HOM en JLab 1 kant minder geluid
Na koppelen met bluetooth heb ik maar 1 kant geluid of heel zacht geluid. Op mijn telefoon werken de oortjes wel goed.
A: De IMac schijnt de oortjes in “onbalans” te koppelen, regel de balans tussen links en rechts en het is weer stereo.
———————-
Mocht bovenstaande niet van toepassing zijn of niet helpen.
Voer dan de Bluetooth reset uit, wellicht is de bluetooth koppeling niet helemaal goed gegaan.
V: Ik kan mijn oortjes niet verbinden met de JLab ANC App
A: De naam zegt het al, de app is ALLEEN bedoeld voor JLab met ANC (Active Noise Canceling) bij bepaalde modellen, raadpleeg daarvoor de handleiding.
Inmiddels (va 2025) kunnen alle JLab verbinding maken met de JLab App, zie volgende topic.
Met de JLab App kan je makkelijk instellingen veranderen. Bv de equalizer, touch controls en ANC, Aware opties, firmware updates.
De app werkt op:
Epic Lab Edition
JBuds Mini
JBuds Lux ANC
JBuds ANC 3
Work Buds
JBuds Air Pro
JBuds Air Pro ANC
JBuds Air Sport (Gen 3)
JBuds Air ANC (Gen 2)
Epic Air Sport ANC (Gen 2)
Epic Air ANC (Gen 2)
Epic Air ANC (Gen 3)
Epic Sports ANC (Gen 3)
JBuds Sport ANC (Gen 4)
JBuds Open Sport
Flex
Go Pop+
Go Sport+
Eigenlijk alle JLab vanaf 2025.
Alles al geprobeerd? Start je telefoon even opnieuw op en probeer het nog een keer.
En/of voer de bluetooth reset uit met je oortjes.
Handleidingen van JLab producten zijn hier te downloaden
Zet headphone aan en WACHT tot blauw/rood knippert.
Maak dan Bluetooth verbinding
(Indien je een android telefoon hebt zal de headphone waarschijnijk al verschijnen via Google Fast Pair)
Open de JLab App en voeg je headphone tope om alle instellingen te kunnen maken.
Indien verbinding niet lukt
2 bluetooth apparaten tegelijk koppelen
Indien het eerste BT apparaat is gekoppeld
Indien verbinding niet lukt
Verbindt de headphone met de JLab app
En voer firmware update uit
0.1.3.9 > 0.1.5.0
Plaats de earbuds in de oplaad case
Let op de led aan de voorkant van de oplaadcase
Druk de reset knop (aan de achterkant, naast de USB C ingang, voor 3 sec in.
De LED knippert 3x
Koppel de earbuds nu opnieuw met je telefoon
Kan geen verbinding (meer) maken,
1 oortje doet het niet (meer).
Doe de oortjes in de oplaadcase,
Controleer of van beide oortjes de led’s langzaam blauw knipperen*.
Wis de bluetooth “JLab Go Air Sport” in je telefoon.
Tap 7x snel op 1 van de oortjes, de led knippert 4x blauw**.
Tap 7x snel op het andere oortje, de led knippert 4x blauw**.
Haal beide oortjes uit de oplaadcase
1 oortje brandt constant wit
1 oortje knippert blauw/wit
Verbindt nu weer met je telefoon
Kan geen verbinding (meer) maken,
1 oortje doet het niet (meer).
Doe de oortjes in de oplaadcase,
Controleer of van beide oortjes de led’s langzaam blauw knipperen*.
Wis de bluetooth “JLab Go Air Sport” in je telefoon.
Tap 7x snel op 1 van de oortjes, de led knippert 4x blauw**.
Tap 7x snel op het andere oortje, de led knippert 4x blauw**.
Haal beide oortjes uit de oplaadcase
1 oortje brandt constant wit
1 oortje knippert blauw/wit
Verbindt nu weer met je telefoon
* indien de de led”s niet blauw knipperen: controleer de goudkleurige contactjes op de oortjes en in de oplaadcase op vuiligheid.
** Let goed op dat de leds 4x blauw knipperen, zo niet probeer nogmaals 7x te tappen.
** Knipperen beide oortjes blauw-wit, voer dan bovenstaand nogmaals uit.
Kan geen verbinding (meer) maken,
1 oortje doet het niet (meer).
Doe de oortjes in de oplaadcase,
Controleer of van beide oortjes de led’s langzaam blauw knipperen*.
Wis de bluetooth “JLab Go Air Sport” in je telefoon.
Tap 7x snel op 1 van de oortjes, de led knippert 4x blauw**.
Tap 7x snel op het andere oortje, de led knippert 4x blauw**.
Haal beide oortjes uit de oplaadcase
1 oortje brandt constant wit
1 oortje knippert blauw/wit
Verbindt nu weer met je telefoon
* indien de de led”s niet blauw knipperen: controleer de goudkleurige contactjes op de oortjes en in de oplaadcase op vuiligheid.
** Let goed op dat de leds 4x blauw knipperen, zo niet probeer nogmaals 7x te tappen.
** Knipperen beide oortjes blauw-wit, voer dan bovenstaand nogmaals uit.
Kan geen verbinding (meer) maken,
1 oortje doet het niet (meer).
Doe de oortjes in de oplaadcase,
Controleer of van beide oortjes de led’s langzaam blauw knipperen*.
Wis de bluetooth “JLab Go Air Sport” in je telefoon.
Tap 7x snel op 1 van de oortjes, de led knippert 4x blauw**.
Tap 7x snel op het andere oortje, de led knippert 4x blauw**.
Haal beide oortjes uit de oplaadcase
1 oortje brandt constant wit
1 oortje knippert blauw/wit
Verbindt nu weer met je telefoon
* indien de de led”s niet blauw knipperen: controleer de goudkleurige contactjes op de oortjes en in de oplaadcase op vuiligheid.
** Let goed op dat de leds 4x blauw knipperen, zo niet probeer nogmaals 7x te tappen.
** Knipperen beide oortjes blauw-wit, voer dan bovenstaand nogmaals uit.
Hoe controleren of de earbuds opladen.
Controleer 1 voor 1 of de earbuds opladen:
1) Haal de earbuds uit de oplaadcase
2) Plaats 1 earbud in de oplaadcase en let op de led aan de voorkant van de oplaad case.
De led op de oplaadcase licht even rood op*
3) De led op de earbud knippert langzaam blauw*: de earbud wordt correct opgeladen.
4) Haal deze earbud uit de oplaadcase en doe het zelfde voor de andere earbud.
* indien de de led”s op de case niet rood oplicht en/of de led’s niet blauw knipperen: controleer de goudkleurige contactjes op de oortjes en in de oplaadcase op vuiligheid.
Probleem: 1 oortje doet het niet / bluetooth koppeling lukt niet, verbinding reset
Geen audio uit 1 van de earbuds:
1) Ga naar instellingen van uw Bluetooth-apparaat en Vergeet/wis de Jlab GO Air Pop.
2) Doe de earbuds in de oplaadcase.
3) Controleer of beide oortjes langzaam blauw knipperen*
4) Tap 7x snel op 1 van de oortjes, de led knippert 4x blauw**
Tap 7x snel op het ander oortje, de led knippert 4x blauw
5) Haal beide oortjes uit de oplaadcase, wacht even,
1 oortje brandt constant wit
1 oortje knippert blauw/wit
Je bent nu klaar om te koppelen met je Bluetooth-apparaat.
Selecteer ” Jlab GO Air Pop ” in de apparaat instellingen om opnieuw verbinding te maken.
* Indien de de led”s niet blauw knipperen: controleer de goudkleurige contactjes op de oortjes en in de oplaadcase op vuiligheid.
** Let goed op dat de leds 4x blauw knipperen, zo niet probeer nogmaals 7x te tappen.
** Knipperen BEIDE oortjes blauw/wit, herhaal dan vanaf punt 4
Indien de oortjes goed zijn verbonden met je telefoon knipperen beide leds op de oortjes om de 10 sec 1x wit.
NB als je muziek afgespeeld knipperen er GEEN ledjes.
V: De microfoon werkt niet bij de games. Bv Fortnite.
A: Controleer je instellingen:
zie hier de tips van Coolblue
of bekijk de Windows Tips hier.
Houd de aan knop 8 seconden
ingedrukt. Laat de knop los.
De lampjes knipperen
blauw/rood.
Koppel nu met je telefoon “JLab GO Work”
Houd de aan knop 8 seconden
ingedrukt. Laat de knop los.
De lampjes knipperen
blauw/rood.
Koppel nu met je telefoon “JLab GO Work”
————————————–
Verbinden met 2 apparaten Bluetooth Multipoint:
Schakel, zodra het EERSTE apparaat verbonden is, in de instellingen van het eerste apparaat Bluetooth uit.
De GO Work gaat automatisch naar de stand Bluetooth-koppeling.
Ga naar de Bluetooth-instellingen
van uw TWEEDE apparaat en
maak verbinding met de GO Work.
Ga weer naar de apparaat instellingen van uw EERSTE apparaat. Schakel Bluetooth in en maak opnieuw verbinding met de GO Work
Om te wisselen tussen de apparaten zet dan de Bluetooth uit of aan van het desbetreffende apparaat.
De Go Work Hoofdtelefoon is de uitgelezen keuze voor thuiswerk en prive gebruik te combineren.
Bluetooth-multipoint is een functie waarmee hoofdtelefoons en oordopjes verbinding kunnen maken met en verbinding kunnen houden met meerdere apparaten tegelijk. Met Multipoint kunnen gebruikers naadloos schakelen tussen apparaten, zoals een computer en telefoon.
Met de GO Work kun je schakelen tussen je apparaten zonder instellingen aan te raken!* Multipoint-technologie is een grote troef om de productiviteit te verhogen en altijd op de hoogte te zijn van inkomende oproepen en meldingen!
Als je tussen apparaten wilt schakelen, pauzeer je alle audio op je EERSTE apparaat en begin je gewoon met afspelen op het TWEEDE apparaat.
HOE GEBRUIKEN MET GO WORK:
• Terwijl je naar een podcast luistert op je computer, kun je een oproep beantwoorden via de GO Work en multipoint zal naadloos de Bluetooth-verbinding met je telefoon overschakelen.
• Als je naar muziek luistert vanaf jouw telefoon en je wilt deelnemen aan een zoomgesprek vanaf je computer, kun je van verbinding wisselen door je muziek op je telefoon te pauzeren om van verbinding te wisselen en deel te nemen aan uw gesprek.
• Als je een video op jouw computer bekijkt en in plaats daarvan van muziek op je telefoon wilt genieten, pauzeer dan alle audio op je computer en begin met luisteren vanaf je telefoon.
Brand de rode LED op de microfoon?
Dan heb je mute ingeschakeld, druk op de rechter oorschelp zodat de LED uitgaat.
De naam zegt het al, de app is ALLEEN bedoeld voor JLab met ANC (Active Noise Canceling)
NB Download de JLab APP om te controleren of er software updates zijn voor je earbuds!
Zorg altijd dat je laatste firmware is geinstalleerd op je earbuds.
Download de JLab ANC app uit de App store en maak verbinding met je earbuds.
Indien er een firmware update is krijg je hier automatisch bericht over en kan je deze direct uitvoeren.
Volg dit Servicebulletin JLab Air Sport ANC Reset
Of bekijk onderstaande video
Oortjes doen het niet (meer) brandt ook geen blauw ledjs op de oortjes.
Case geeft groen bij opladen maar de oortjes laden niet op.
Controleer of de oortjes op de juiste plaats (L/R) zijn geplaatst in de oplaadcase.
Andersom past wel, maar maken dan natuurlijk geen contact met de oplaad case.
Controle of oortjes opladen:
Haal beide oortjes uit de oplaad case.
Oortjes doen het niet (meer) brandt ook geen blauw ledjs op de oortjes.
Case geeft groen bij opladen maar de oortjes laden niet op.
Controleer of de oortjes op de juiste plaats (L/R) zijn geplaatst in de oplaadcase.
Andersom past wel, maar maken dan natuurlijk geen contact met de oplaad case.
Houdt de earbuds in de oplaadcase
Ga naar bluetooth instellingen en vergeet/wis “JLab Go Air”
Tap 7 x op de aanraaksensor van 1 earbud. Lampje knippert 3x blauw.
Tap 7 x op de aanraaksensor van de andere earbud. Lampje knippert 3x blauw.
Haal beide earbuds uit de oplaad case.
WACHT tot 1 earbud consatnt wit brandt en de andere blauw/wit knippert.
maak weer verbinding met je telefoon in de bluetooth instellingen.
Houdt de earbuds in de oplaadcase
Ga naar bluetooth instellingen en vergeet/wis “JLab Go Air”
Tap 7 x op de aanraaksensor van 1 earbud. Lampje knippert 3x blauw.
Tap 7 x op de aanraaksensor van de andere earbud. Lampje knippert 3x blauw.
Haal beide earbuds uit de oplaad case.
WACHT tot 1 earbud consatnt wit brandt en de andere blauw/wit knippert.
maak weer verbinding met je telefoon in de bluetooth instellingen.
De naam zegt het al, de app is ALLEEN bedoeld voor JLab met ANC (Active Noise Canceling)
Servicebulletin JBuds Air Reset
NB let goed op de leds bij deze procedure, het blauwe ledje kan moeilijk te zien zijn.
De naam zegt het al, de app is ALLEEN bedoeld voor JLab met ANC (Active Noise Canceling)